Produkty

V naší nabídce najdete především tyto tři oblasti produktů a služeb:

  • E-commerce – elektronické obchodování – konzultace, služby a poskytování software pro obchodování na Internetu. Používáme špičkové nástroje pro návrh a správu virtuálních obchodů typu business-to-consumer nebo business-to-business. Nabízíme komplexní řešení elektronického obchodu na Internetu, ať už formou outsourcingu na našem obchodním serveru nebo individuální instalací a přípravou serveru u zákazníka.

  • Internet, Intranet, Extranet – návrh a realizace informačních, prezentačních, obchodních nebo komunikačních serverů na míru. Zajišťujeme komplexní řešení dle požadavků zákazníka včetně analýzy, návrhu, implementace, provozu a údržby systému. Využití internetových technologií v návrhu jakéhokoliv informačního či obchodního systému může zajistit splnění všech požadavků kladených na komunikační schopnosti takového systému.

  • Obchodní systémy – nabízíme vlastní programový balík BRAIN Retail určený pro střední a větší obchodní a distribuční firmy. Zahrnuje pokladní systém, řízení prodejní sítě, velkosklad, objednávkový systém, podporu EDI a napojení do finančního účetnictví. Je postaven nad transakční databází na architektuře klient/server.

Dále můžeme nabídnout zájemcům kvalitní připojení na Internet pevnou nebo vytáčenou linkou, tvorbu WWW stránek a prezentací, realizaci reklamní kampaně na Internetu a mnoho dalších služeb v oblasti Internetu.